Ala Yapı & Mimarlık

/Ala Yapı & Mimarlık
Ala Yapı & Mimarlık 2022-05-08T21:33:51+00:00

Ala Yapı & Mimarlık

Önce ‘’yaşam’’ prensibiyle doğayı korumayı görev bilen Ala Yapı, 1985 yılında kurulmuş elektrik, inşaat ve taahhüt hizmetleri vermekte olan Seldur Elektrik Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi’nden 2015 yılında sadece taahhüt ve inşaat alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, 34 yıl boyunca sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.

ALA YAPI 2015 yılından beri sorumluluk ve meslek etiğine bağlı, dünya standartları ölçüsünde hizmet veren bir mimarlık ve mühendislik firmasıdır. Kaliteli hizmet anlayışını, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla çağdaş ilkeler doğrultusunda yansıtmaya devam etmektedir.

Yenilikçi ve kalite anlayışından ödün vermeden özgün ve nitelikli çözümler üreten ALA YAPI, sektörde öncü konumdadır. Portföyümüzü genişletmek, nitelikli yaşam alanları oluşturmak, her projede kent kültürünü ve dokusunu korumak temel hedefimizdir.

Bizler başarıya giden yolun koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğu kanaatindeyiz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.