Kalite Politikamız

/Kalite Politikamız
Kalite Politikamız 2019-01-20T22:14:06+00:00

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda

  • Dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak,
  • Dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla,
  • En iyi ekipman ve en çağdaş mühendislik gücünü kullanarak,
  • Tüm çalışanlarımız ile birlikte, takım ruhu içinde, yaratıcılıkla,
  • Sürekli eğitimlerle, niteliklerimizi sürekli geliştirerek,
  • Çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde,
  • Güncel yasalara ve mevzuatlara eksiksiz uyarak,

“Kalite hiçbir zaman sona ermeyecek bir seyahattir.” ilkesiyle kurmuş olduğumuz kalite sistemini sürekli iyileştirerek ve geliştirerek, yurt içinde ve yurt dışında örnek gösterilen bir firma olmak için çalışmaktayız.

ALA YAPI, zirveyi hedef değil temel aldığı için kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemiştir. Çünkü “Başarı, Ayrıntılarda Gizlidir”.

ALA YAPI, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen ALA YAPI, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman zirveyi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak belirlemiştir. Yapılan iş, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette zirve ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur. Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek söz konusu duyarlılıktır.

ALA YAPI, yapımını gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır, tüm süreçlerde her emek verenin, projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir iş birliği ve takım ruhu ile çalışır. ALA YAPI, olarak tamamladığımız her yeni projenin yaşamı her zaman daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz.

ALA YAPI, olarak çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve kârlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.